KOZMİK YASASI

Enerjiler, neşrolunduğu kaynağa, katlanarak geri döner.

Yaşamınızı daha dolu, daha neşeli, daha heyecanlı, daha sağlıklı, daha huzurlu, sevecen geçirmek için, bir seri araştırmalar yaparak, stratejiler tespit edebilirsiniz.

Eğer bu tespitlerinizi uygulayamazsanız, güçlü ve pahalı bir bilgisayar alıp hiç kullanmamanıza benzer. Bilgisayara ödediğiniz para da ayrı bir külfet getirir.

Ben burada, ruhumuzla nasıl iletişim kurabiliriz, zihnimizdeki yabancı düşüncelerden nasıl kurtuluruz, bedenimizin ihtiyacı olan bio-enerjimizi nasıl çoğaltabiliriz, bu enerjiyi ihtiyaç olan organlarımıza nasıl yönlendiririz ve toplarız, bunun için nasıl bir çalışma yapıldığını aktaracağım;

FİZYOTERAPİNİN ANA KAYNAĞI

BİO-ENERJİ

Nasıl ki bir ışık, bir büyüteçle belli bir noktaya toplanabilirse ve daha etkin ve kuvvetli hale getirilirse;

Bedenimizdeki bio-enerjide önce açığa çıkartılıp, belli bir metotla istenilen organlarımıza toplanabilir. Bizler bedenimizin bio-enerji üretim kapasitesinin ancak %10’u ile yaşamımızı idame ettirmekteyiz.

Geriye kalan % 90’lık kapasite ya hiç üretilmemekte, ya da belli bir kısmı üretilmekte, bunu da bizler bilinçsizce kullanmaktayız.

Bizleri meydana getiren iki beden bulunmaktadır;

– Organlarımızdan oluşan canlı bedenimiz

– Maneviyattan oluşan zihinsel bedenimiz (ruhsal beden)

Burada amacımız, bu iki bedenimizi bütünleştirerek, daha fazla bio-enerji ortaya çıkarmak, organsal bedenimizin ortaya çıkan enerjiyi savurgan bir şekilde harcamasını önlemektir.

Açığa çıkan fazla enerjimizi daha verimli ve faydalı faaliyetlerde kullanmaktır.

Hakkında umtbilisim

Ayrıca Bakınız

HAYATA KONSANTRE OLABİLME VE İNANÇLAR

Şifa veren inançlar incelendiğinde, çin akupunkturundan, homeo patiye, şamanizmden teropotik dokunuşa varıncaya kadar, hepsinde dikkate …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir