ALIN VE YÜZ

Sağlığı, sevgiyi ve ızdırabımızı dışa karşı ifade eden doku ve organımızdır.

İnsanların sağlıklı, mutlu, ızdıraplı, stresli olup olmadıklarını alın ve yüz ifadelerinden anlamak mümkündür. Alın ve yüz, tüm organlarının dışa yansımasını ifade eder.

Yüz ve alına enerji kanalı doğrudan beyinden gelir. Aynı zamanda kalp ve akciğerden iki sinir hücresi bu organlara çıkar. Bu organlar ki, sinir uçlarına bağlı kaslar tamamen yassı ve birbirine paralel olarak, yüz ve alını bir ağ gibi sararlar. Bu kaslar arasında çok sayıda kılcal kan damarları bulunur.

Aynı zamanda kaslar ve kılcal damarlar deri yüzeyine çok yakın dizayn edilmişlerdir.

Bu nedenledir ki, vücutta oluşan müspet ve menfi her çeşit oluşum insanın yüz ve alın ifadelerine yansır. İnsanlarda sanal olarak ve inançlara göre “üçüncü göz” diye tabir edilen oluşum hep alınla telaffuz edilir.

Alın ve yüzün enerji kaynağı beyin ve kalptir.

Alın ve yüzün ilişki içinde olduğu organ, beyin ve kalptir.

Alın ve yüzü etkileyen en ciddi oluşum stres ve uykusuzluktur. Bu nedenle stresli ve uykusuz kalan insanların yüz ve alın hatları gevşer veya çok gergin olur. Bu nedenle “Yorgunluğun ve kızgınlığın yüzünden okunuyor!” tabiri kullanılır.

Hakkında umtbilisim

Ayrıca Bakınız

GÖZ

Gözümüz görmemizi sağlayan bir organımızdır. Bazen de dilimizle telaffuz edemediğimiz duygularımızı, gözlerimizle ifade ederiz. Gözlerimiz, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir